Via Lucis Alternativa - celostní medicínaVítejte na internetových stránkách knih Via Lucis

Milí přátelé,

je čas se ptát, jakou změnu musí člověk udělat, aby znovu našel svoji lidskou důstojnost, pocítil své těsné propojení s přírodou, a tím nalezl zdravý vztah k sobě i ostatním?

Dnešní člověk se nemůže dovolávat žádné tradice, žádné autority, zvyků či norem, které platily. Tyto se rozpadly. Rozpadla se společenská forma, která poskytovala jistotu, důvěru, oporu. Dnešní doba nic takového nenabízí. Je to zdánlivé vykořenění, které v nás vyvolává vnitřní chaos, nejistotu, hledání nepřítele. My ale víme, že z chaosu se rodí nové, lepší a zdravé. Proto musíme hledat tam, kde se dává a to je naše nitro, naše duše.

Přečtěte si mé knihy

 

VIA LUCIS 1 - Pojďme se uzdravovat

Via Lucis 1 Záměrem knihy je naznačit schopnost každého nalézt smysl života v objevení své individuality, svých schopností a možností. Všichni nosíme v sobě vesmírné kódy, programy, které nás v průběhu života vedou. Jsme duchovní bytosti a zákony, kterými se řídí vesmír, matka příroda, platí i pro nás, pro lidi. Kdo hledá tímto směrem, nalézá zdraví, spokojenost, radost, štěstí. Pojďme se uzdravovat, vstupme na cestu světla. Via Lucis.

Kniha ke stažení zde: VIA LUCIS 1

 

VIA LUCIS 2 - Duchovní vzestup lidskou páteří

Via Lucis 2 Záměrem této knihy je zamyslet se nad projevy duchovního vzestupu, který vsoučasné době velmi intenzivně všichni prožíváme. Naše těla synchronizujeme se zvyšujícími se vibracemi planety Země a to v nás způsobuje velké změny. Ráda bych se v této knize na některé tyto změny zaměřila, jak je můžeme pociťovat, jak můžeme tento významný duchovní vzestup vnímat. Co způsobují navyšující se vibrační systémy v našem zdraví, ve fyzickém těle, v naší psychice, myšlení, konání, v duchovní sféře.

Kniha ke stažení zde: VIA LUCIS 2